Zakres naszych usług:

  • pomoc przy wyborze właściwych rozwiązań - w zależności od budynku, w którym ma zostać wykonana instalacja przedstawiamy optymalne rozwiązania, odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania
  •  projekt instalacji - dobry projekt leży u podstaw każdego montażu
  • wykonanie instalacji
  • dobór i sprzedaż poszczególnych elementów
  • uruchomienie i odbiór instalacji
  • pomoc i opieka serwisowa w eksploatacji

Czy wiesz, dlaczego warto zaufać doświadczonej firmie, takiej jak nasza, w kwestii instalacji CO? Powodów jest mnóstwo, ale najważniejszy jest następujący: czeka Cię mnóstwo decyzji do podjęcia odnośnie poszczególnych elementów instalacji. Oto one:

Odbiorniki ciepła, czyli grzejniki.

Ze względu na rodzaj zastosowanego nośnika mogą być one: wodne, parowe, elektryczne i gazowe; ze względu na sposób przekazywania ciepła do pomieszczenia: konwektorowe i promieniujące. Moglibyśmy zagłębiać się tutaj w szczegóły. Ale nie musisz się na tym znać - pomożemy wybrać te, które będą najbardziej funkcjonalne.

Pompy, zawory, rury, rozdzielacze.

Czyli wszystkie elementy, które niezbędne są by połączyć instalację w całość.

Źródła ciepła.

Czyli elementy, które wywołują największe dylematy wśród klientów:

Kotły na opał stały (eko groszek, pelet, miałowe, węglowe, biomasa), olejowe i gazowe.

Pompy ciepła i kolektory słoneczne - coraz częściej stosowane ekologiczne rozwiązania, które opisaliśmy szczegółowo w odrębnej zakładce

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze kwestia przygotowania ciepłej wody użytkowej, a więc wybór zasobnika ciepłej wody.

Pozostaje jeszcze sterowanie, które zapewni prostą obsługę całości oraz system kominowy, w przypadku kotła na opał stały.

Wybierając naszą firmę, oszczędzisz sobie wielu godzin spędzonych na forach internetowych w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie - jaki rodzaj ogrzewania wybrać.

 

© 2017 AWW

Wykonanie i opieka: Studio Przy Lesie