W tym miejscu chcielibyśmy wyszczególnić swoje zalety – doświadczenie, fachowe narzędzia i wiele innych faktów potwierdzających naszą solidność.

Ale co Ty będziesz z tego miał?

Pewność

Rozpoczynając budowę lub remont, przyjdzie Ci zmierzyć się z wieloma kwestiami – formalności, projekty, wybór rozwiązania, jednym słowem pełno niewiadomych. Rzadko kiedy trafiają do nas klienci, którzy wiedzą czego chcą.

U nas możesz liczyć na radę i pomoc we wszystkich kwestiach, które towarzyszą tematom takim jak przyłącza, instalacje, sieci itp. Powiemy Ci w jakiej kolejności przeprowadzić poszczególne działania, część formalności możesz zlecić nam.

Pewność po raz drugi...

Zajmiemy się Twoim domem lub budynkiem od piwnic aż po dach. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dzięki czemu możesz powierzyć nam wiele zadań. Jeden wykonawca zamiast kilku różnych ekip to tylko jeden numer telefonu, który jest Ci potrzebny. Stała ekipa podczas budowy czy remontu to także większy komfort psychiczny i pewność.

i... pewność.

Nie oszczędzamy na materiałach i narzędziach. Wybieramy najlepsze marki, sprawdzonych dostawców. Na pewno nie kupiłbyś chińskiej zabawki bez atestu dla swojego dziecka, prawda? U nas możesz mieć pewność, że tanie i byle jakie rozwiązania nie będą ukryte pod efektownym wykończeniem.

I jeszcze parę konkretów

współpracując z nami możesz wybrać materiał i technologię, w której chcesz mieć zrobioną instalację

wszystkie materiały potrzebne do wykonania przez nas prac dowozimy na miejsce budowy na nasz koszt

© 2017 AWW

Wykonanie i opieka: Studio Przy Lesie