40 lecie firmy AWW

Obecny rok, jest rokiem szczególnym dla naszej firmy, gdyż właśnie w 2023 roku mija 40 lat od momentu założenia firmy przez Wojciecha i 20 lat od momentu przejęcia tradycji przez syna Adama po tragicznej śmierci Wojciecha i kontynuowania pracy w szerokim zakresie usług w branży inżynierii sanitarnej, o których szerzej możemy dowiedzieć się na naszej stronie: www.aww24.pl

Na zdjęciu założyciel trwającej ponad 40 letniej tradycji firmy, Wojciech Warczygłowa.


Firma instalacyjna – tak w dużym skrócie możemy się przedstawić. Ale... całkiem możliwe, że chciałbyś wiedzieć o nas coś więcej:

Kim jesteśmy i jak długo działamy?

Działamy od ponad 30 lat, jesteśmy firmą rodzinną mieszczącą się Miłosławiu. Firmę założył w 1981 r. Wojciech Warczygłowa, a od 2003 r. z powodu tragicznej śmierci właściciela, firmę prowadzi jego syn - Adam Wojciech Warczygłowa.

Firma znajduje się 8 km od drogi katowickiej między Jarocinem a Poznaniem, w okolicy Środy Wielkopolskiej i Wrześni - jesteśmy osiągalni i dostępni dla potencjalnych klientów.

Jakim klientom świadczymy usługi?

Wśród naszych klientów są zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które:

planują wykonać remont starej instalacji czy sieci

planują budowę nowej instalacji w istniejącym lub planowanym obiekcie (mieszkanie, dom, biuro, hala)

szukają rozwiązań związanych z ogrzewaniem domu i innymi kwestiami, które wyszczególnione są w naszej ofercie

Działamy przede wszystkim na terenie Wielkopolski. W dziale Realizacje możesz zobaczyć usługi, które wykonywaliśmy wybranym klientom.

Co jeszcze chciałbyś o nas wiedzieć?

W ciągu kilkudziesięciu lat działalności pozyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, a także sprawdzonych kontrahentów, z którymi stale współpracujemy.

Stałym klientom świadczymy obsługę serwisową wykonywanych przez nas instalacji i urządzeń.

Obecnie, dzięki współpracy z projektantami, jesteśmy w stanie wykonać instalacje i sieci w kompleksowym zakresie - od projektu, poprzez dostawę i montaż, aż po pomiary i odbiory. Czuwamy także nad eksploatacją systemu po oddaniu go do użytku.

Jakość usług to także narzędzia, którymi są one wykonywane. Inwestujemy w najlepsze narzędzia i rozwiązania pochodzące od renomowanych firm. Działamy dostatecznie długo, by wiedzieć, że oszczędności na narzędziach czy materiałach nie popłacają.

Tak naprawdę wszystko, co możemy o sobie powiedzieć zawarte jest w ofercie, referencjach oraz galerii realizacji – świadczą one najlepiej o solidności naszej firmy. Bo przecież nie wypada mówić o sobie w samych superlatywach :)

© 2017 AWW

Wykonanie i opieka: Studio Przy Lesie